2018-2019 жж. бүтүрүүчүлөрү

Кураторлору: Сыромятникова Татьяна Николаевна жана Эгемберди кызы Жанара

«Илим» Билим берүү комплексинин 2018-2019 жж. бүтүрүүчүлөрүн өлкөбүздүн жана чет өлкөлөрдүн жогорку окуу жайларына, колледждерине өтүшү менен куттуктайбыз.

Биз силер менен сыймыктанабыз, улуу жашоодо гүлдөп өсүшүңөрдү каалайбыз. Силерди жеңиш менен ийгилик ар дайым бардык жактан аркалап жүрүшүнө ишенебиз!

  1. Кадыров Руслан – И. К. Ахунбаев атындагы Кыргыз мамлекеттик медицина академиясы (КММА) (Педиатрия-бюджет)
  2. Рахимов Амир – Кыргыз-Россия Славян университети (КРСУ) (Дарылоо бөлүмү жана Наноэлектроника - бюджет)
  3. Ахметзянов Эльдар – КРСУ (Маалымат технологиялары жана байланыш системасы)
  4. Соколова Виктория – КРСУ (ФАДИС факультети)
  5. Тариэль кызы Жасмин – КРСУ (ФАДИС факультети)
  6. Асыкпаева Айжан – КРСУ (Медицина факультети)
  7. Акжолтоев Жаркынбек – Н.Исанов атындагы Кыргыз мамлекеттик курулуш, транспорт жана архитектура университети (КГУСТА) (ФАДИС - бюджет)
  8. Турсунбек кызы Бурул – КМКТАУ (Кийимдер дизайнери)
  9. Джагишев Тагаль – Ж.Баласагын атындагы Кыргыз улуттук университети (Маркетинг)
  10. Жаныбеков Эрбол – Кыргызстан Эл аралык университети (Бизнес дипломатия)
  11. Нургазиев Айдар – И. Раззаков атындагы Кыргыз мамлекеттик техникалык университети (КМТУ) (Энергетика факультети)
  12. Джаманкулов Эрик – КМТУ (Маалымат коопсуздугу)
  13. Сенченко Яна – Россия, Москва «Плеханов атындагы Россия экономика университети» (Эл аралык бизнес жана дүйнө экономикасы)
  14. Ким Жун Со – Россия, Москва «Москва авиациялык институту» (МАИ) (Ракета жана космонавтика комплекси)
  15. Ли Сай – Россия, Москва «М. В. Ломоносов атындагы Москва мамлекеттик университети (ММУ) (Экономика факультети)
  16. Мещанинцева Дина – Чехия, Прага «Тилдер курстары»
  17. Султангазиева Камила – Чехия, Прага «Тилдер курстары»
  18. Дуйшенбекова Алина – Чехия, Прага «Каржы жана башкаруу институту» (Маркетинг)
  19. Гавдулахатова Адель – Түштүк Корея, Сеул «Сеул улуттук университети» (SNU) (Тилдер курстары)
  20. Чжао Руслан – Германия «International hochschule Campus Studies» (IUBH) (Эл аралык маркетинг жана бизнес)
  21. Сейтеков Азамат – Германия «German International School of Management and Administration» (GISMA)
  22. Азыгалиев Темирлан – Малайзия «Малайзия курулуш университети»
  23. Акопян Евгений – Америка «High School»